Taliansky žrebec vás už naučí ako, kam a z kadiaľ.Rocca Siffrediho asi poznáte všetci, aj keď nie ste notorický honibrk. Italian Stallion stihol za svoju kariéru natočiť viac ako 1300 snímkov pre dospelých a je jedným z najznámejších vo svojej brandži. Ako každý druhý, aj on starne, a tak sa 51-ročný profesionálny po*noherec rozhodol, že je čas odovzdať svoje skúsenosti mladším a priučiť ich svojmu remeslu.

Budúcim nádejným hviezdam po*nografického priemyslu ponúka svoj dvojtýždňový kurz pod názvom Univerzita del Po*no – Siffredi Hard Academy. Rocco sa musel prelúskať cez tisíce žiadostí na jeho univerzitu a nakoniec si vybral 21 finalistov – 7 mladých žien a 14 chalanov. Kurz to nebude hocijaký, ale rovno vo forme reality show, ktorú si určite radi pozrieme. Napriek tomu, že pôjde o takýto druh zábavy, sa Rocco vyjadril, že sa chce čo najmenej držať scenárov a vychovať autentických a uveriteľných po*nohercov. Sám o sebe tvrdí, že nežije v oblakoch: „Mám normálny život, pre mnohých možno až príliš normálny. Nezabúdam, odkiaľ pochádzam. Sláva mi nezobrala kontakt s realitou.“ Tak, kto sa hlási?

Nádejné po*noherečky a herci

Rocco

siffredi hard academy

siffredi hard academy

siffredi hard academy

siffredi hard academy

siffredi hard academy

Zdroj: independent.co.uk  Foto: Facebook, thegeyik.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.