Blink-182 je jedna z najznámejších skupín posledných dvoch desaťročí. Už je to dlhých 17 rokov, čo “Blinkáči” nahrali svoje legendárne video ku skladbe What’s My Age Again. V ňom sa traja členovia skupiny nahí premávali ulicami Los Angeles. Tento rok sa slávny klip dočkal remaku, ktorý poteší očko každého muža, pre zmenu sa v ňom totiž ulicami L.A. premávajú tri nahé modelky! Blink-182 je legendárna americká kapela, ktorú New York Times v roku 2011 dokonca vyhlásil za najvplyvnejšiu skupinu 90-tych rokov minulého storočia. Práve jej členovia sú považovaní za priekopníkov hudobného štýlu zvaného pop-punk. V roku 2005 sa síce skupina na neurčito rozpadla, ale o štyri roky neskôr sa Tom DeLonge (spev, gitara), Mark Hoppus (spev, basgiatra) a Travis Braker (bicie) spojili znovu. Blink-182 majú na svojom konte viacero populárnych videoklipov, ale jeden z najvýznamnejších je určite ten z roku 1999 ku skladbe What’s My Age Again. V ňom sa Tom, Mark a Travis počas celého klipu premávajú nahí ulicami Los Angeles. Hviezdou tohto videa bola vtedy veľmi populárna péčková herečka Janine, ktorá stvárnila zdravotnú sestričku.

We can't wait to see you all at this year's @XGames! Watch the full interview: http://xgam.es/1SdsAvK

A post shared by blink-182 (@blink182) on

V roku 2015 Tom DeLonge (už po druhýkrát) kapelu opustil a nahradil ho gitarista Matt Skiba. Blink-182 už v novom zložení nahrali siedmy štúdiový album California, ktorý vyšiel v júli 2016. Zatiaľ boli z neho vydané tri videoklipy, a to ku skladbám Bored to Death, San Diego a She’s Out of Her Mind. Práve posledný menovaný song sa dočkal aj klipu, ktorý je remakom spomínaného videa na pesničku What’s My Age Again. Tentokrát sa však vo videu nevyzliekli členovia kapely, ale tri krásne modelky Lele Pons, Hannah Stocking a Vale Genta. Zdravotnú sestričku stvárnil populárny komik Adam Devigne.

Lele Pons

Babyyy I like your styleee 😘

A post shared by Lele Pons (@lelepons) on

Hannah Stocking

Vale Genta

Growing my baby a day at a time…Follow @vgbygenta for more ✨ | S H O P V G | ✨

A post shared by Vale Genta (@valegenta) on

Blink-182 – What’s My Age Again?

Blink-182 – She’s Out of Her Mind

Nahé sexy baby a ďalšie pikantnosti nájdete na Manforum.sk >>> TU

Video: YouTube | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D