Ide asi o najväčší trapas v histórií tejto súťaže krásy. Moderátor pri vyhlasovaní víťazky prečítal nesprávne meno!V nedeľu večer miestneho času sa v Las Vegas uskutočnilo svetové finále tradičnej súťaže krásy MISS Universe 2015, ktorého sa zúčastnilo 80 finalistiek z celého sveta. Celý večer prebiehal hladko pod moderátorskou taktovkou skúseného moderátora Steva Harveyho. Pri vyhlasovaní víťaziek sa však vloudila chybička. Taká väčšia.

Tri finalistky sa po vyhlásení tretieho miesta, na ktorom sa umiestnila finalistka z USA, zredukovali na dve – Kolumbijčanku Ariadnu Gutiérrez a Filipínčanku Piu Wurtzbachovú. Moderátor sa však pomýlil a namiesto vyhlásenia 2.miesta vymenoval Kolumbijčanku za novú MISS Universe. Ariadna sa tak sa stala MISS na rekordné 2 minúty!

Moderátor sa po zistení omylu musel vrátiť na pódium, ospravedlniť sa, zobrať víťazke korunku a vyhlásiť Piu za novú MISS Universe 2015. Neskôr sa moderátor v médiách ospravedlnil obidvom finalistkám, ktoré to prežili, aj keď priznali, že išlo o netradičnú korunováciu. Na internete si ľudia z moderátora trochu uťahujú, vytvorili na jeho počesť niekoľko obrázkov, aj keď väčšina sa ho zastáva so slovami, že je tiež len človek. Veríme, že aj Kolumbijčanka Ariadna si doma nehádže do jeho fotky šípky a užila si svoje 2 minúty kraľovania. Pozrite sa vo videu, ako spočiatku verila, že ide len o nejaký žart.

Fail pri vyhlasovaní MISS Universe 2015

 

chyba pri korunovacii
Finalistky čakajú na vyhlásenie novej Miss Universe 2015.
chyba pri korunovacii
Kolumbijčanka Ariadna sa tešila z víťazstva len 2 minúty.
chyba pri korunovacii
Zmätená nová Miss Universe Filipínčanka Pia.
chyba pri korunovacii
Nová Miss Universe 2015 Pia Wurtzbachová.
steve harvey
Srandičky na adresu Steva Harveyho nenechali na seba dlho čakať.

Zdroj a Foto: Youtube, Instagram, 9gag.com