To posledné, čo chce každá lesbička držať v ruke, je penis. Pár slečien sa predsa len prekonalo a toto sú ich reakcie.Možno si hovoríte, že každá zdravá žena už predsa musela držať v ruke pánsky nástroj. Je to síce pravda, ale rozhodne to neplatí pre čistokrvné lesbičky, ktoré v tom majú odmalička úplne jasno a v ovocnej mise sa odjakživa naťahovali skôr za broskyňkami.

Podobne je na tom aj samozvaný spevácky lesbický párik Bria & Chrissy, ktoré majú na Youtube vlastný kanál, ktorý pravidelne zásobujú videami zo svojej produkcie. Tentokrát sa rozhodli požiadať zopár ortodoxných lesbičiek, aby prekonali svoj odpor a zúčastnili sa nakrúcania videa, v ktorom sa dotknú penisu po prvýkrát v živote! Video vám už prezradí, ako sa s tým popasovali.:) A pokusný chlapík má náš obdiv za to, že dobrovoľne vystavil svoju pýchu nepriateľskému táboru.

Zdroj Foto:Youtube

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.