Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, prečo mladá (povedzme 22-ročná) krásna slečna je schopná vydať sa za plesnivého 90-ročného dedka bez zubov a jediného vlasu na hlave? Predpokladáme, že skutočný dôvod vám ani podsúvať nemusíme. Každopádne, „dáma“ z reklamy mala dôvod rovnaký.Reklama zachytáva honosnú svadbu, ktorú si starček i novopečená manželka užili so všetkým, čo k tomu patrí. Nasledovať mala svadobná noc, na ktorú sa chcela mladučká manželka náležite pripraviť za zamknutými dverami. Starček to už ale nevydržal a začal ju pozorovať cez kľúčovú dierku. A to bola pre jeho manželku potrebná voda na mlyn, keďže niekoľkými zvodnými pohybmi sa už sporo odetá postarala o to, o čo sa mohla pokúšať ešte dlho. Starček dostal infarkt a zomrel.

Rozhovor so slovenskou zlatokopkou TU!

Hoci ide len o reklamu, tento spot rozdelil ľudí na dva tábory: ten prvý odsudzuje správanie mladej ženy, ktorej malo ísť o peniaze, druhý si zasa nemyslí, že smrť starčeka je to, na čo by sa mali televízni diváci prizerať.

Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.