Ľudia sa vždy zamýšľali nad rôznymi otázkami týkajúcimi sa budúcnosti, čo je, samozrejme, prirodzené. Veď aj dnes si môžeme prečítať najrôznejšie články o tom, ako bude náš svet vyzerať o niekoľko desaťročí, čo sa zmení alebo čo môžeme očakávať. No viete, ako si rok 2000 predstavovali ľudia pred 59 rokmi?Práve v tomto období sa v Paríži konala výstava budúcnosti, kde boli predstavené vychytávky nového milénia. Musíme uznať, že s niektorými vynálezmi mali takmer pravdu, ako napríklad varenie na indukcii, ktoré je v súčasnosti veľmi populárne. Naopak, o kuchárskych knihách mali úplne inú predstavu. Podľa nich tie klasické, v tlačenej forme zaniknú a nahradia ich akési dierkované štítky, ktoré následne vyšlú signál elektrónkovému systému a ten sa o zvyšok už postará sám.

Pozrite si ale všetky ich nápady v nasledujúcom videu, ktoré je pre našu generáciu hotovým pokladom. Náhľad do minulosti predsa vždy stojí za to. ;-)

Zdroj | Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lussy
Večný introvert s tak trochu komplikovanou povahou so zábleskami suchého humoru a nepochopeného vtipu. Ale inak som v pohode, v dave (ne)prehliadnuteľná, často zamyslená, s občasným úsmevom a niekedy aj optimisticky naladená :D