Samozvaná hviezda rapovej scény nielen na Slovensku, ale aj v Európe – ba dokonca svetová megacelebrita vydala svoju najnovšiu pieseň. Rómsky raper, spevák, skvelý zabávač, tanečník, no v neposlednom rade idol mládeže, vydal song, ktorý zatieni 50 centových Američanov aj Rytmusa.Pri pohľade na slovenskú rapovú scénu nám je prinajmenšom do plaču. Pochopiteľne, len do momentu, kým narazíme na rappera „Foku me“, ktorý sa už neraz prezentoval skvelou stavbou. Spevácky talent pritom v každom prípade vhodne dopĺňal správne zvolený „podmaz“ – a kvalitný letný hit bol na svete.

Reper z osady je znamý svojou pedantnosťou a ak už nejaká jeho tvorba na internet skutočne unikne, tak potom len poriadne kvalitná. Dôkazom je aj najnovší klubový mix pre rok 2016, ktorý bez väčších problémov zatieni 3/4 slovenskej repovej tvorby.

My počúvame brutálny plážový hit už takmer hodinu a stále nás baví. :D Ako sa najnovší počin Fokume-ho páči vám?

Originálna verzia

Zdroj: Youtube.com | Foto: Youtube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.