Slovenským internetom sa šíri video z Vranova nad Topľou. Práve tu totiž včera policajt napadol mladíka počas bežnej kontroly. Celý incident momentálne vyšetruje polícia.Potýčka medzi policajtom a neznámym mužom sa odohrala priamo v centre mesta. Policajná hliadka na chodníku zastavila mladíkov, ktorí sa práve vracali z diskotéky. Pre portál noviny.sk jeden z aktérov uviedol, že polícia sa od začiatku správala veľmi agresívne. Najprv jedného z nich zatkla, čo sa nepáčilo jeho kamarátom, takže po tom, ako druhý mladík začal zatknutého muža obhajovať, sa údajne od policajta dočkal vulgárnej odpovede a navyše utŕžil aj ranu päsťou.

schranka-01

Podľa videa sa však dá konštatovať, že ani mladí východniari neboli žiadne neviniatka. S najväčšou pravdepodobnosťou boli všetci pod vplyvom alkoholu a taktiež vystupovali agresívne. Celý ncident polícia momentálne prešetruje.

Zdroj|Foto: YouTube.com, noviny.sk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!