Moderátori ranných TV šou musia byť pri moderovaní pripravení na všetko. V poľskej relácii Pytanie na śniadanie to asi platí dvojnásobne. Do relácie ako hosť zavítal iluzionista, ktorý si hovorí Pan Ząbek, v preklade Pán Klinec. Po tomto nevydarenom kúsku sa už pravdepodobne na televíznych obrazovkách nikdy neobjaví!Trik Pana Ząbeka spočíval v tom, že do papierových vriec ukryl drevené doštičky. V jednom vrecku sa nachádzala doštička s klincom. Úlohou moderátorov bolo buchnutím ruky skrčiť jednotlivé papierové vrecká a nenaraziť na to s klincom. Moderátorka Marzena Rogalska, v domnení, že iluzionista má všetko pod kontrolou, sa odhodlala tento trik vyskúšať. Pan Ząbek ale očividne nie je taký profesionál, ako sa tvári. Marzena si totiž vybrala vrecúško s klincom!

Moderátor Tomasz Kammel celú situáciu sledoval s úsmevom. Zrejme si myslel, že ide o vopred dohodnutý fór Marzeny s iluzionistom. Napokon sa však ukázalo, že moderátorka naozaj utrpela zranenie a musela ísť do nemocnice. Prvé slová vinníka nehody “k*rwa, przepraszam” dokonale vystihli celú tragikomédiu. Našťastie, klinec ruku na skrz neprerazil, ale “len” spôsobil rezné zranenie. Podľa vlastných slov sa Marzena na Pana Ząbeka nehnevá a na kúzelnícke triky nezanevrie.

Zdroj: Wiadomosci.gazeta.pl, Vimeo.com, Facebook.com | Foto: Vimeo.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).