Reklamu na nový Tex Mex Burger od Carl´s Jr. by ste v telke vydržali pozerať pokojne aj každú polhodinu. Niektorí ale tvrdia, že ide o politiku.Pred pár dňami fastfoodová spoločnosť Carl´s Jr. predstavila novú reklamu na Tex Mex Burger. V hlavnej úlohe napochodujú dve sexy modelky Elle Evans a Alejandra Guilmant, alias volejbalové súperky, ktoré sa nevedia dohodnúť, či je nový burger viac Tex, alebo Mex, a tak sa proti sebe postavia na ihrisku, aby o tom rozhodla víťazka.

Napätie ohľadne imigrantov a utečencov sa už vystupňovalo natoľko, že spoločnosť bola napadnutá za parodovanie a posmešky na utečeneckú krízu. Každoročne totiž prebieha symbolický volejbalový zápas medzi sesterskými mestami Naco (Arizona) a Naco (Mexiko), ktorý sa začal usporadúvať, aby utužoval vzťahy medzi U.S. a Mexikom. Kara del Toro, modelka, ktorá sama účinkuje v reklame, tvrdí, že spoločnosť cielene vyzdvihuje, o čo ide v politickej rovine v procese imigrácie. Spoločnosť Carl´s Jr. toto tvrdenie razantne zmietla zo stola so slovami, že je to jednoducho fastfoodová reklama a ich zámerom nebolo prepojenie reklamy s politikou. Čo si myslíte vy?

Sexy reklama na burger či politické posmešky?

Na svojom profile Kara del Toro nevyzerá, že by mala voči reklame výhrady

Volleyball for the day with @CarlsJr @Hardees. Get hungry for a #TexMexBacon Thickburger now.

A post shared by Kara Del Toro (@karajewelll) on

Get ready, @aleguilmant. Team Tex is ready to take on Team Mex. #TexMexBacon @CarlsJr @Hardees

A post shared by e l l e . e v a n s 🦋 (@elloelle) on

reklama na burger

reklama na burger

reklama na burger

Zdroj: cosmopolitan.com  Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.