Namyslenosť sa nevypláca. Na predzápasovom vážení pred dôležitým stretnutím MMA to napokon dokázal aj Julian „Šakal“ Julz, ktorý patrí so svojím vzhľadom k najkontroverznejším profesionálnym bojovníkom sveta – ak v tomto smere nezastáva dokonca prvú priečku.Silné reči, no „skutek utek.“ Nedávno sme vám priniesli článok o súboji MMA, v ktorom mal jeden z účastníkov o čosi vyššie sebavedomie, ako by sa patrilo. Podobne by sa pritom dalo pomenovať aj predzápasové váženie v podaní „Šakala“, ktorý neustále napádal Bena Nguyena. Potetovaný zápasník chcel dať svojmu súperovi jasne najavo, že opasok na jeho ramene nevisí náhodou a v zápase si ho dokáže obhájiť.

Nguyen je známy svojou pokojnou povahou a faktom, že si v akejkoľvek situácii dokáže zachovať chladnú hlavu a nenechá sa tak ľahko vyprovokovať. Inak tomu nebolo ani v tomto prípade. Jediné, na čo sa mladík zmohol, bol teda len veľavravný úsmev.

Skutočné „divadlo“ teda nastalo až o deň v klietke. Kedysi šikanovaný chlapec sa pustil do svojho od hlavy po päty potetovaného súpera ako do boxovacieho vreca, dôsledkom čoho bolo extrémne rýchle K.O. – Julz ostal na zemi ležať už po 20 sekundách.

Zdroj: Youtube