Ak ste boli niekedy poriadne zamilovaný, za svojho partnera by ste dali aj život. To asi ale neplatí o všetkých pároch. A pravdepodobne nie ani o tomto, ktorý sa vybral na útes k moru.Mladá dvojica sa rozhodla, že si užije romantickú chvíľku na morskom útese. V tom sa však stalo niečo neplánované. Dievča sa pošmyklo a začalo padať. Na poslednú chvíľu sa chcelo chytiť svojho priateľa, no on v tom svoju nohu odtiahol. Celý incident vyvolal na zahraničných weboch vlnu nevôle a chalana odsúdili za jeho reakciu. Ľudia ho nazývajú zbabelcom a otrasným priateľom, pretože sa svojej frajerke nepokúsil nijako pomôcť.

Ktovie, možno u neho zafungoval určitý prirodzený reflex alebo pud sebazáchovy, a preto svoju nohu odtiahol. O tom, či by sme sa v takejto situácii zachovali rovnako alebo úplne inak, môžeme len polemizovať. Ako vidíte túto situáciu vy? Podeľte sa s nami o vaše názory!

Zdroj: YouTube.com, Unilad.co.uk | Foto: Unilad.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).