Saganománia pokračuje. V dobe, kedy sa nejeden Slovák pozerá do svojej chladničky v obavách, či odtiaľ nevyskočí Peter Sagan, zverejnil najúspešnejší slovenský cyklista video, v ktorom so svojou manželkou inscenuje jednu zo scén legendárnej Pomády.Je všade. V televíznych reklamách, novinách, na webe, ale aj na pútačoch pri cestách. Na internete sa dokonca začali objavovať vtipné komentáre o tom, ako Slováci radšej nechávajú svoje plechovky zatvorené v chladničkách. Najúspešnejší slovenský cyklista ale posunul svoju popularitu opäť do iných rozmerov, keď si s výzorom zmoknutého psa zahral vo vlastnej „Pomáde“.

V známej scéne z filmu pritom vystriedal v hlavnej roli Johna Travoltu a stvárnil postavu Danyho Zuka. Vo videu si zahrala aj jeho manželka Katarína, tá vystriedala Oliviu Newton-John v pozícii Sandy Olssonovej. Sagan sa len nedávno nechal počuť o svojom niekdajšom štúdiu herectva, ktoré malo byť akýmsi záložným plánom, ak by jeho vysoké ciele s bicyklovaním nevyšli.

Okamžite po uverejnení sa Slovensko rozdelilo na dva tábory. Ten prvý tvrdí, že Sagan opäť raz potvrdil svoju pozíciu „šoumena“, druhá si zasa myslí, že športovec by mal ostať pri bicyklovaní a podobné videá radšej prenechať známejším, nepochybne kvalitnejším a vtipnejším hercom.

Foto: Youtube