Všetci vieme, že na sociálnych sieťach sa nemôžeme chváliť hocičím, no to zjavne tejto mladej žene z Lakelandu na Floride bolo ukradnuté. Sama sa natáčala svojim mobilom v momente, keď si poriadne opitá sadla za volant.Video hneď aj naživo vysielala na sieti Periscope, ktorá umožňuje živé prenosy. Ľudia sledujúci na sieti jej divokú jazdu ihneď zalarmovali políciu a tá ju po ceste domov zatkla. Z videa môžeme vidieť, že problém tejto dáme nerobí ani tak riadenie auta, skôr artikulácia alebo orientácia – nemohla si spomenúť, kde má odbočiť alebo kde je benzínka.

Svojim divákom odkazovala: “Ahojte všetci v rôznych krajinách. Dúfam, že vám nevadí, že riadim, pretože v USA je šoferóvania dôležité a ja nechcem dostať pokutu…,” vysvetľovala v prenose, ktorý nazvala “Opité dievča riadi”. “Idem domov opitá, uvidíme, či ma chytia,” dodala a nezabudla ešte doplniť údaj o tom, kde presne sa nachádza. “Som opitá na South Florida Aven, pretože som opitý človek.”

Jej diváci ju prostredníctvom správ presviedčali, nech zastaví skôr, ako niekoho zraní. Našťastie sa im po čase podarilo určiť jej polohu, kam naviedli aj políciu. Prenos jazdy trval najmenej 30 minút. Keď policajt prišli na miesto, žena dokonca odmietla dychovú skúšku. Nakoniec skončila v policajnej cele.