Ak si myslíte, že čítanie myšlienok je reálne len v scifi filmoch, možno po zhliadnutí tohto videa zmeníte názor. Muž menom Lasse Balama tvrdí, že úplne presne uhádne číslo, na ktoré myslíte!Najprv vám položí pár jednoduchých matematických otázok, ktoré musíte vypočítať čo najrýchlejšie. Potom je vašou úlohou vybrať si číslo od 5 do 12, ktoré vás napadne ako prvé.

U nás sa trafil úplne presne a u vás?

POZOR, V NASLEDUJÚCICH RIADKOCH JE PREZRADENÁ SPRÁVNA ODPOVEĎ!

Ak Lasse trafil číslo, na ktoré ste mysleli, tak nie ste sami, ktorí podľahli tomuto “kúzlu”. Nedávny prieskum totiž odhalil, že práve toto číslo je najobľúbenejším šťastným číslom medzi ľuďmi. A prečo práve sedem? Ak sa nad tým zamyslíme, tak odpoveď je logická. Máme sedem dní v týždni, sedem farieb dúhy, sedem divov sveta, sedem statočných… proste sedmička je všade okolo nás. Taktiež je to nepárne číslo a matematik Alex Bellos tvrdí, že naše mozgy majú tendenciu deliť všetko na dve časti. S nepárnymi číslami to nejde, a preto majú ľudia pocit, že sú odlišné a viac príťažlivé.

Zdroj: viralthread.com, youtube.com | Foto: youtube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).