Podľa mnohých Slovákov sa samozvaná celebritná redaktorka Monika Haklová neslávne preslávila nielen svojou účasťou v treťotriednej televíznej relácii, ale aj primitívnymi reportážami počas svojej redaktorskej kariéry. V tej najnovšej vám poradí, ako riešiť problémy v posteli.Ak prežívate vo svojom posteľnom živote krízu, potom by ste mali zbystriť pozornosť. Superwoman Haklová vám totiž vaše problémy pomôže vyriešiť! Blondína s výzorom nemeckej péčkovej hviezdy a škriekajúcim hlasom pripomínajúcim opicu totiž letí na pomoc všetkým párom, ktoré by radi oživili svoj intímny život.

Siréna Haklová si to namierila rovno do predajne s erotickými pomôckami, kde spolu so zamestnankyňou opisujú výhody rôznych z nich. Mimochodom, zaujímavú pomôcku si zadovážila aj samotná Monika, ktorá vám aj so svojím úsmevom á la kôň prinesie prvé dojmy z používania.

Foto: Tivi

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gustav
Charakterizovať Gustáva je len veľmi ťažké. Vo všeobecnosti ale platí, že ide o mladého chalana, ktorý nijako nevytŕča z davu. Milovník športu, pekných žien a večný študent sa s vami rád podelí o tie najzaujímavejšie témy a postrehy.