Ak patríte do fanklubu análnych trhačov, toto video máte v praxi zmáknuté odpredu dozadu. Ale nie, jasné, že odzadu dopredu. Pre tých, ktorí však zatiaľ len snívajú o jazde v tomto vedľajšom pruhu a radi by si pričuchli k problematike, alebo si posvietili do tunela, je naše inštruktážne video ako stvorené. Vysvetlí vám totiž, ako sa pripraviť na nerušený análny se* bez špeciálnych efektov a že prebiehať z jedného pruhu do druhého nie je pekné. Video je natočené kid-friendly formou, mama hrušky by ale pozerať radšej nemala. Pripájame aj zopár rád od odborníkov z videa, ktoré určite oceníte. Veľa šťastných prajeme.:) 

1. Pokiaľ chcete čakať so se*om až do svadby podľa náboženskej tradície, anál si môžete dopriať už teraz. Ježiško ho nikde nespomína.

2. Uistite sa, že ste našli análny otvor. Váš šťastný výkrik “Yes, som tam!” by mohol partnerku do značnej miery rozosmiať.

3. Pošlite partnerku taktným spôsobom do kúpeľne, aby si pred tým vyčistila potrubie. Ak ste duševné dvojčatá, navrhnite jej rovno klystír.

4. Použite lubrikant. Veľa lubrikantu.

5. Postupujte pozvoľna a nepchajte sa ako do zmeškaného piatkového bratislavského IC-čka.

6. Partnerku to prvýkrát síce môže trochu bolieť, ale pamätajte: aj u Kulyho je hlavička tá najväčšia časť.

7. Uistite slečnu, že počas toho nebude kakať a môže uvoľniť svoje zvierače. Ak bude, uzavrite tento zážitok navždy do Pandorinej skrinky.

8. Ak si počas análneho se*u spomeniete na obľúbený hlavný vchod a dostanete chuť zmeniť trochu vzduch, majte po ruke čistiace obrúsky. V zablatených botaskách sa po kuchyni nebehá.

Zdroj: Youtube.com  Foto: Fitmommydiaries.blogspot.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Retro
Riadi sa heslom Čo ťa nezabije, to ťa trafí nabudúce. Preto najradšej kľučkuje, hlavne medzi ženami. Svoje skúsenosti a postrehy zo života hádže na papier, alebo za hlavu.