Máme tu skvelú inšpiráciu pre všetkých majiteľov kaviarní, ktorí si lámu hlavu nad tým, ako prilákať do svojich priestorov viac zákazníkov. Zaobstarajte si nahú obsluhu!Nahú obsluhu má vo svojej najnovšej reklame aj spoločnosť Nestlé, ktorá v nej propaguje smotanu do kávy Coffee-Mate Natural Bliss. Už z názvu vyplýva, že ide o produkt bez éčok a konzervačných látok. A tak sa k štýlu natural musel priblížiť aj personál kaviarne, kde sa reklama natáčala. K zákazníkom sa prihováral len tak, ako ho Pán Boh stvoril, avšak vo farebnejšej variante. Telá čašníkov a čašníčok boli odeté iba do bodypaintingu.

A aké boli reakcie zákazníkov? Sledujte! A ak ste teda majiteľom nejakého podniku, prečítajte si ešte raz druhú vetu tohto článku. :)

Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.