Je krásna, je zo susednej Českej republiky, ale reprezentuje Slovensko v krasojazde na bicykli. Predstavujeme vám Nikol Frýbortovú a jej neuveriteľné video, ktoré vám vytrie zrak!Nikol Frýbortová (21) sa po nezhode s Českým zväzom cyklistiky rozhodla, že bude reprezentovať Slovenskú republiku. Aj napriek svojmu mladému veku už stihla toho veľa – je 5-násobnou českou majsterkou v krasojazde na bicykli a tiež 4-násobnou majsterkou Slovenska v rovnakej disciplíne.

Za najcennejší kov považuje bronz z majstrovstiev sveta z roku 2014.

Talentovaná Nikol sa zúčastnila v roku 2010 aj televíznej show ČeskoSlovensko má talent, keď jej semifinálové kolá ušli iba o vlások.

Najväčší rozruch však urobilo jej video, ktoré zavesila nedávno na internet. Ide o súťažné prevedenie jej úžasných schopností z EMS Cupu, ktorý sa konal v Rakúsku. Aj napriek 5. miestu sa video stalo ihneď virálnym a dodnes si ho pozrelo na jej oficiálnom Facebooku viac ako 14 miliónov divákov z celého sveta. Navyše je video nahraté na sociálnej sieti niekoľkokrát, takže počet zhliadnutí rýchlo rastie.

Zdroj: Facebook Nicole Frýbortová – krasojízda, idnes.cz