V novom traileri k šiestej sérii Game of Thrones nám Max von Sydow poskytuje hovorený komentár ako troj-oký havran, keď hovorí: “Pozorujeme, počúvame a pamätáme si. Minulosť je už napísaná, atrament nevyschne.”Nasleduje fotomontáž významných scén vrátane Neda Starka (Sean Bean) a jeho popravy v prvej sérii, objaví sa aj Daenerys Targaryen (Emilia Clarke), Arya Stark (Maisy Williams) a Jaime Lannister (Nikolaj Coster-Waldau).

Troj-oký havran taktiež prezradí, že môžeme očakávať návrat Brana Starka. Diváci ho naposledy videli v štvrtej sérii, kedy mu bolo predpovedané, že už nebude nikdy chodiť, ale bude lietať.

Je alebo nie je mŕtvy? Jon Snow a jeho osud je veľkým otáznikom, pokiaľ ide o ďalšiu sériu Game of Thrones. V poslednej sérii bol zradený a dobodaný nemilosrdnými bratmi z Nočnej hliadky. Špekulácií, že postava prežije, bolo neúrekom, ale stále to nevieme stopercentne, pretože ani dej knihy nie je ešte tak ďaleko.

Trailer končí viac ako záhadne s Branovým hlasom: “Nemajú tušenie, čo príde.” A má pravdu, šiesta séria bude naozaj záhadná!

Zdroj: youtube.com