Chladené drinky, krásne pláže, príjemná partia a ničím nerušený relax. Zrejme takto si predstavuje väčšina z nás ideálnu dovolenku. Ak sa ale na cestu vydáte autom, zrejme nebudete mať inú možnosť, ako svojho štvorkolesového tátoša zaparkovať častokrát na rozhorúčenom nekrytom parkovisku. Rovnako učinil aj John so svojou manželkou a synom, čo prišlo neskôr, si ale nepredstavovali ani v najhoršom sne.

Renault Megane skoršieho dáta výroby to na priamom slnku v talianskom Caorle nevydržal a pomaly sa začal topiť. Francúzsky tátoš stál zaparkovaný bez pohnutia niekoľko dní, pričom jeho plastové karosárske diely definitívne pokorili 37-stupňové horúčavy.

Neverili sme vlastným očiam, kúsky auta doslova kvapkali na cestu!

https://www.youtube.com/watch?v=5yWtFuqZWSY

Auto bolo na pláži zaparkované niekoľko dní. Keď sme v ten posledný prechádzali s manželkou Joanne okolo, neverili sme vlastným očiam. Kúsky auta doslova kvapkali na parkovisko. Nárazník bol totálne zničený, oveľa lepšie na tom neboli ani spätné zrkadlá.

Auto sa roztopilo

Podobne ako na Slovensku, aj v Taliansku platí najvyššia výstraha pred vysokými teplotami. Aj preto sa John nepríjemnej skúsenosti nečuduje. Akonáhle sa rozhodnete odísť z hotela a budete si chcieť užiť krásnu pláž, okamžite budete mať pocit, akoby ste boli v peci. Francúzskym autám už ale zrejme až tak dôverovať nebudem.

Zdroj: Mirror.co.uk