Tragický incident sa odohral v miestnej zoologickej záhrade v Čile. Mladý muž sa totiž rozhodol ukončiť svoj život poriadne brutálnym spôsobom a to tak, že vliezol do výbehu s levmi!Strašný pohľad sa naskytol návštevníkom Čilskej zoologickej záhrady v Santhiagu. Iba dvadsaťročný muž sa tu totiž rozhodol ukončiť svoj život priamo vo výbehu s levmi. Franco Luis Ferrada Roman si najprv vyzliekol všetko oblečenie a následne preliezol plot do levieho výbehu. Zvieratá sa s ním síce najprv hrali, no po niekoľkých provokáciách sa na mladíka vrhli a spôsobili mu drastické zranenia. Zamestnanci sa síce snažili levov od muža odohnať, no nakoniec boli nútení zvieratá zastreliť.

Schránka 28

Tento brutálny pokus o samovraždu potvrdil aj list na rozlúčku, dôvody tohto šialeného činu však ostávajú nejasné. Podľa očitých svedkov mladík počas útoku kričal výroky s náboženským podtextom. Celú hrôzu sledovali vydesení návštevníci takpovediac v priamom prenose. Zoologická záhrada bola počas útoku preplnená…

Zdroj/Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!