Žijeme v dobe moderných technológií. V dobe, kedy sa nástrahám inteligentných pomocníkov vyhnúť nedokážeme. V dobe, od ktorej sme závislí. Podobne, ako to naznačil Matej Zrebný vo svojom najnovšom videu. Matej sa so svojím priateľom vydal do lesa. Nastal však šok, keďže tam nesiahal signál operátora, a teda využitie mobilných dát bolo nemožné. Jedno riešenie sa ale predsa len našlo: nájsť Jožka, ktorý si v lese spravil vlastnú WiFi sieť a požiadať ho o heslo.

Po ceste sa jeden z dobrodruhov zranil, preto musel Matej v pátraní pokračovať sám. Medzičasom natrafí aj na úchyla Miloša, ktorý po hesle rovnako pátra. Obaja sa napokon dostanú za Jožkom, ktorý im položí jednoduchú hádanku. Ak odpovedia správne, môžu si vybrať medzi dvomi možnosťami: buď zachránia zraneného kamaráta, alebo im Jožko poskytne heslo od WiFi. Čo si napokon vyberú, vám už ukáže samotné video.

Video si môžete pozrieť TU!

Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.