Sociálnymi sieťami v Číne otriaslo video, natočené na benzínovej pumpe v Cangzhou, v provincii Hebei. Muž na ňom tlčie svoju ženu a snaží sa ju strčiť do kufra auta. Žena sa bráni, no nič jej to nie je platné – proti manželovým pästiam je bezmocná.Boj po niekoľkých minútach utrpenia nakoniec prehráva a kufor auta sa za ňou zaklapne. Celý incident sleduje viacero divákov, no ráznejšie zasiahnuť sa pokúsi prakticky len jedna žena a aj tá sa napokon stiahne. Násilník tak po dokonaní činu bez problémov nasadne do auta a odchádza – so ženou v kufri.

Prípad vyšetruje polícia a ako sa ukázalo, ide skutočne o manželov. Smutné je nielen to, ako chlap so ženou zaobchádza, ale aj fakt, že ona sa rozhodla trestné oznámenie naňho nepodať a ďalej chce žiť v tomto zväzku. Zrejme sa obáva, že by mohla skončiť aj oveľa horšie, ak by sa vzoprela. V Číne je údajne každá štvrtá žena týraná, no len zlomok z nich dokáže podniknúť kroky k tomu, aby svoju situáciu zmenili.

Zdroj: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mia
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.