Zahrávať sa s nervami pravého futbalového fanúšika sa nevypláca. Presvedčila sa o tom aj žena z Turecka, ktorej sa nepáčilo, ako jej manžel vysedával celé dni pri futbale. Rozhodla sa ho trochu ponaťahovať, to ale ešte netušila, že sa jej provokácie skončia katastrofálne. Video začína vcelku pokojne. Fanúšik so svojou manželkou sleduje futbalové stretnutie medzi Tureckom a Chorvátskom. Ako to už býva zvykom, horkokrvný Turek neudrží svoje nervy na uzde a hlasno dáva najavo, čo si o zápase myslí. A hoci sa ho manželka snaží upokojiť, príliš sa jej to nedarí. Naopak, partner ju vyhodí z obývačky von.

Aj preto sa Seda rozhodne, že si z manžela spraví srandu. Počas polčasovej prestávky nainštalovala do obývačky skrytú kameru, do iPhonu si nainštalovala aplikáciu na prepínanie televízora a šou sa mohla začať.

Ako už iste tušíte, Seda sa rozhodla televízor vypnúť vždy, keď sa pre Turecko črtala zaujímavá príležitosť na skórovanie. To už muža vytočilo úplne, najskôr len nervózne búchal do televízora, neskôr si to ale odniesol ovládač, MacBook a aj samotná televízia. Škoda? Tipujeme to na takých 2 000 €.

Foto: Youtube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.