Šokujúce video, ako inak z Ruska, sa šíri internetom sťaby lavína. Miestny lekár tu totiž umlátil svojho pacienta na smrť a následne sa ho snažil oživovať, samozrejme, márne. Celý incident sa odohral v Rusku. Na videu je vidieť, ako sestrička ošetruje mladého muža, na ktorého vo dverách čaká kamarát. V tom sa do izby vrúti lekár, pacienta schmatne a odtiahne do vedľajšej izby, kde ho začne mlátiť. Mladíkovi sa, samozrejme, okamžite vyberie na pomoc kamarát, ktorého ale, bohužiaľ, vyšinutý lekár pár ranami zrazí k zemi. Keď sa situácia trochu upokojí, personál spolu s lekárom si uvedomia, že pacient, ktorého dobil, modriie. Až vtedy sa lekár spamätá a začne sa pokúšať mladého muža oživiť, samozrejme, bezvýsledne.

Po tomto incidente, ktorý sa navyše podarilo nahrať na bezpečnostnú kameru nemocnice, bol lekár okamžite prepustený a postavený pred súd. A čo vlastne lekára tak rozzúrilo? Pacient vraj predtým v amoku sotil sestričku a doktorko pribehol, aby chránil jej česť.

Zdroj: youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!