Americký glamour modeling medzi sebou privítal novú sexy modelku Lindsey Pelas. Privítajme ju teda medzi sebou aj my! :)Plavovlasá Lindsey Pelas pochádza z Louisiany, kde donedávna pracovala ako barmanka. Práve v práci spoznala všetkých mužov a ich typické lichôtky. Preto si dovolí tvrdiť, že chlapi môžu byť akýkoľvek a je jej jedno, či sú mladi či starí, lebo aj tak vždy na ňu zapôsobí kvalitný obkek, ktorý ju dostane.

Prečítajte si tiež: Behanie vie byť aj sexy športom – video prsnatej krásky je toho dôkazom!

24-ročná kráska sa modelingu začala venovať už počas strednej. Má za sebou nafotenie kalendáru aj zopár reklám. Prelom v jej kariére však nastal, keď sa objavila na castingu pre Playboy, kde svojim pôvabom kompetentných hneď zaujala a chvíľu na to už vykúkala zo stránok známeho magazínu. Keď si pozriete jej sexy videjko, v ktorom sa jej pri ladnom behu natriasajú sexy krivky, zistíte, že sa niet čomu čudovať.

-a-

Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)