Fantastický úspech Košičana Tomáša Možného, ktorému sa podarilo vyhrať uznávaný turnaj v kickboxe, predstavuje nielen skvelú vizitku pre samotného bojovníka, ale pre celú krajinu. Keď sa Košičan Tomáš Možný objavil na turnaji Fight Night Saint Tropez, nikomu z prítomných by ani len nenapadlo, že sa práve pozerá na jednoznačného víťaza. Avšak opak bol pravdu. Východniar vážiaci 120 kg v prvom kole turnaja porazil skúseného Angličana Daniela Sama jednoznačne 3:0 na body, keď ho v ringu nepustil prakticky k žiadnemu vážnejšiemu úderu. Na svete tak bolo prvé veľké prekvapenie turnaja.

To ale ešte diváci netušili, že Tomáš svoje posledné slovo nepovedal. Aj keď mal slovenský bojovník pred finále s Belgičanom Thomasom Vannestem problémy s bolesťou chrbta, ktorá ho obmedzovala dokonca do takej miery, že sa nevedel ani poriadne rozhýbať, zápas nevypustil a s operovanou platničkou porazil rovnako ťažkého súpera, opäť 3:0 na body.

Navyše, Tomáš Možný stihol počas výmeny niekoľkých úderov aj pobaviť prítomných divákov, keď sa postaral o žonglérske číslo so svojím chráničom na zuby. Tomáš sa tak zviditeľnil vo veľkom svete kickboxingu nielen ako skvelý bojovník a fighter, ale aj zabávač, ktorého nerozhodí žiadna situácia. Gratulujeme k fantastickému úspechu!

Zdroj | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.