Fenomén, alebo šialenstvo, nazvite si to ako chcete, ktorý nesie pomenovanie Pokémon GO síce v ostatných dňoch mierne upadol, ale stále ide o v súčasnosti celosvetovo najhranejšiu mobilnú hru. Avšak neustále chytanie Pokémonov už týchto hrdinov omrzelo a zaútočiť sa rozhodli sami. Aké by to bolo, keby už nechytali ľudia Pokémonov, ale Pokémoni ľudí? Predsavte si situáciu, kedy vás žltý imaginárny hrdina naháňa po ulici s Poké ballom, ktorý po vás neustále hádže a snaží sa vás doň chytiť. Práve takéto obrázky sa naskytli obyvateľom švajčiarskeho mesta Basel, ktorého šikovní marketéri prišli na to, ako k sebe nalákať turistov.

Jednoducho ich zháňajú prostredníctvom populárneho Pokémon GO. Aj keď by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že ide o akúsi formu boja proti samotnej hre, pravdou je presný opak a vrchní predstavitelia mesta by boli radi, ak by chytači Pokémonov zavítali aj do Baselu.

Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.