Európska organizácia pre jadrový výskum CERN si poriadne zavarila. V areáli výskumného centra sa totiž mala odohrať rituálna vražda, ktorá sa za ostatné hodiny stala najdiskutovanejšou témou. Video, ktoré malo byť nakrútené v jednej z budov výskumného centra CERN, zachytáva na dvore viacero osôb v čiernych plášťoch a s kapucňami na hlave. Ľudia sa najskôr zhromaždia na jednom mieste, pričom jedna zo žien si následne zloží plášť a ľahne si na zem. To najhoršie ale ešte malo len prísť.

Druhá osoba, odetá celá v čiernom, si totiž najskôr celú situáciu pozorne prezrela, aby následne mohla do svojej ruky uchopiť nôž. Tým podľa videa ležiacu ženu dobodala a dokonala tak rituálnu vraždu. Avšak zdá sa, že v skutočnosti môže byť všetko inak. Výskumný ústav CERN totiž na svojej stránke uvádza, že niektorí jeho zamestnanci majú prehnaný sklon k žartovaniu, čo mal byť aj tento prípad. Každopádne, všetko je momentálne v štádiu šetrenia.

Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.