Špeciálne efekty a skvelá virtuálna realita sú prvým krokom Googlu zmeniť  filmovú tvorbu budúcnosti. V apríli totiž predstavil novú päť minútovú snímku filmu Help, ktorá je skutočne unikátna.Google vstupuje oficiálne do sveta filmovej tvorby a ponúka nevšedný zážitok, ktorý možno od základov zmení filmy budúcnosti. Snímka je totiž natočená 360-stupňovou kamerou, ktorá vám umožní sa vo videu pohybovať na všetky strany.

Na tomto špeciálnom počine sa podieľal Justin Lin, ktorého môžeme poznať ako režiséra filmov Rýchlo a zbesilo a Star Trek Beyond. Dej filmu sa odohráva v uliciach Los Angels, ktoré poznačil nečakaný príchod gigantických mimozemšťanov. Prepracované detaily s možnosťou sledovania filmu z každej strany vás doslova vtiahnu priamo do deja.

A ak si chcete zážitok z filmu vychutnať na maximum, zapnite si ho na svojom smartfóne cez Youtube, pričom rozhodne nezabudnite nasadiť na uši slúchadlá.

Zdroj: focus.it | Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lussy
Večný introvert s tak trochu komplikovanou povahou so zábleskami suchého humoru a nepochopeného vtipu. Ale inak som v pohode, v dave (ne)prehliadnuteľná, často zamyslená, s občasným úsmevom a niekedy aj optimisticky naladená :D