Víkendové derby v Turecku medzi Galatasarayom a Fenerbahce malo nechutnú dohru. Divoký zápas s troma červenými kartami a remízou 2:2 sa po záverečnom hvizde strhol na hromadnú bitku!

Už počas zápasu to medzi dvoma odvekými rivalmi poriadne vrelo. Galatasaray síce získal náskok 2:0, no v druhom polčase oň v priebehu šiestich minút prišiel. Po vyrovnaní prebralo taktovku zápasu Fenerbahce a obrovskú šancu zahodil pár minút pred koncom aj náš obranca Martin Škrtel. Zápas sa síce nakoniec skončil zmierlivou remízou, no po odpískaní sa žiadna gentlemanská rozlúčka nekonala a medzi hráčmi sa strhla mela.

Do nej sa zapojili aj fanúšikovia domácich, ktorí vbehli na trávnik, a napadli hosťujúcich hráčov vrátane Škrteľa. Jeden z futbalistov Fenerbahce bol dokonca prenasledovaný rozvášneným davom, no našťastie sa mu podarilo ujsť do šatne. Na nášho statného stopéra si vyšliapol jeden z divákov a chytil ho pod krk a za hlavu. Nakoniec mal určite šťastie, že ho ostatní odtiahli a skryli pred zúrivým Škrtelom, ktorý chcel okamžite reagovať. Nuž, horká turecká krv sa opäť raz ukázala v plnej “kráse”.