Vojna v Sýrii pokračuje. Nové obete sú hlásené každý deň a umieranie sa tak stalo bežnou súčasťou života bojovníkov na obidvoch stranách.Každý vojak musí so smrťou rátať, aj keď každý nepochybne verí, že z boja vyjde víťazne. Tak to zrejme bolo aj v prípade džihádistu, ktorý chcel nakrútiť bežnú prestrelku. Možno sa tešil, že bude mať na kamere zachytené zábery, ako zlikvidoval nepriateľa. Namiesto toho vidno streľbu, zábery jeho zbrane a potom už len jeho nohy, keď to schytal a vyletel do vzduchu. Viacerí militanti sa potom zhŕkli okolo jeho tela a velebili ho ako mučeníka.

>>>Video umierania džihádistu priamo pred zapnutou kamerou + ďalšie desivé videá z posledných sekúnd života islamských bojovníkov nájdete TU<<<

Zdroj: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mia
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.