Čas od času sa stane, že sa hliadke policajného zboru podarí zastaviť vodiča, ktorý má poriadne “pod čapicou”. Úlovok, o aký sa postarali Česi, nemá ale v našich končinách obdoby. Totálne zhúlený a sfetovaný vodič bol na tom tak zle, že sa pred mužmi zákona plazil po ceste.Česká obec Trutnov zažila pri havárii 40-ročného so svojím Nissanom Micra nevídané divadielko. Privolaná hliadka policajného zboru zo správania vodiča vytušila, že niečo nie je v poriadku. Nasledoval tak test na prítomnosť alkoholu v krvi. Výsledok? Negatívny.

To sa už ale nedá povedať o odbere krvi, ktorý mal potvrdiť prítomnosť drogy v mužovom tele. Odber preukázal, že v krvi vodiča sa nachádza veľké množstvo metanfetamínu a THC. Jednoducho povedané, šoféroval pod vplyvom. Tu sa ale celé divadlo nekončí.

Na scénu totiž prichádza aj 28-ročná spolujazdkyňa, ktorá tvrdí, že ruky mala na volante ona a šoférovala sama. Aj keď je mužom zákona jasné, že táto výpoveď pravdivá nie je, odoberú vzorku krvi aj jej. Následné testy dokážu prítomnosť metanfetamínu a THC aj v tele mladej ženy, i keď nie v takom extrémnom množstve. Napokon z muža predsa len vylezie, že šoféroval sám a havaroval z dôvodu kŕču vo svojej nohe.

Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.