Blíži sa Valentín a vy stále nemáte spriaznenú dušu alebo aspoň kamarátku s benefitmi? Nechcete stráviť tento deň zamilovaných sám? Rozhodne by ste mali skúsiť niečo podobné ako mladík vo videu!



Známy Youtube kanál pod názvom PrankInvasion si pripravil sériu takzvaných Bozkávacích prankov, ktoré sa stali medzi ľuďmi populárnymi. Mladík si zahrá so svojimi úlovkami palcovú vojnu a v prípade výhry ho musí obeť pobozkať. Chlapec si tak užil niekoľko sladkých bozkov od krásnych dievčat. V jednom prípade sa mu však stala vec, ktorú určite nečakal! Pusy sa nedočkal, ale dievča si pred neho ochotne kľaklo a povieme vám, že o požiadanie o ruku rozhodne nešlo! Skvelý nápad ako stráviť deň sv. Valentína, aj keď sa obávame, že v našom konzervatívnom Slovensku by niečo podobné fungovalo len veľmi ťažko. Čo poviete, šli by ste do toho?

Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.