V Rusku práve prebieha kauza kapely “Sirény”. Práve takto sa volá projekt dievčenskej hudobnej zostavy, v rámci ktorej vyhlásili spoločnosti Like a Music konkurz. Dievčatá, túžiace po sláve a showbiznise, boli pozvané na byt, kde mali zaspievať porotcom, ktorí boli zároveň sponzormi novo vzniknutej kapely.Nuž, do tejto chvíle by na celej veci hádam nebolo nič zlé, ale ako to už býva, kásting nemal len jedno kolo. Druhé kolo sa začínalo fotením, pri ktorom sa dievčatá za hudobného sprievodu museli povyzliekať a následne prišlo aj na osobný pohovor s porotcom. Čo všetko sa v byte udialo, záležalo od toho, ako veľmi jednotlivé dievčatá túžili po kariére speváčky. Niektoré skončili s členmi poroty v posteli, druhé si “iba” zatancovali – nahé. Páni porotcovia si, samozrejme, vytvorili kamerový záznam, ktorý sa nedopatrením ocitol na internete. Jedna z nádejný kandidátok menom Oľga priznala, že na dievčatá bol vyvíjaný značný nátlak a bolo im naznačené, že pokiaľ nebudú “spolupracovať”, môžu na kariéru speváčky rovno zabudnúť.

casting baba

V kuloároch sa dokonca povráva, že sa žiadna nová kapela zakladať nebude. Celý projekt je vraj určený pre uspokojovanie potrieb producentov Sergeja Harina a Stepana Razina. Práve títo dvaja páni mali totiž kástingy usporiadať. Obaja však takéto obvinenia odmietajú a tvrdia, že ide iba o ohováranie zo strany ohrdnutých dievčat. Kde je teda skutočná pravda a ako to so Sirénami dopadne? Nuž, nechajme sa prekvapiť :)

Foto: youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!