Mediálne známy spevák Braňo Mojsej, ktorý si vo svojom živote prešiel nejedným pádom i vzostupom, má na svojom konte ďalšiu pieseň. Ak by ste si ale mysleli, že v nej bude spievať o Fernete a iných alkoholických nápojoch, poriadne by ste sa mýlili.Slovenský spevák je z čias svojho alkoholového vyčíňania spájaný s nejednou kontroverznou aférou. Ako samotný Braňo tvrdí, všetky tieto sa pokúsi do detailov opísať vo svojej pripravovanej knihe, ktorá sa po titule Vytriezvenie stane jeho druhým titulom. Do tej doby to skúša abstinujúci umelec nielen prostredníctvom obrazov a ich maľovania, ale aj prostredníctvom hudby a spevu.

Po novom sa Braňo postaral o pieseň s názvom Šťastie na diaľku. Tentokrát ale nebude opisovať výhody alkoholických nápojov a ich požívania, ale zameria sa na pekné spomienky a vidinu šťastia. Celkovo pôsobí skladba pokojnejším dojmom, ako je tomu v prípade napríklad spomínaného Pijeme Fernet cez internet.

Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.