Deň 13. 11. 2015 sa navždy zapíše do histórie ako čierny deň Francúzska, keďže po teroristických útokoch v Paríži vyhaslo viac ako 120 životov. Bola to však skutočnosť alebo sa iba vláda, médiá a policajti snažia hrať špinavú hru, ktorá má mať za následok obmedzenie ľudských práv a nastolenie toľko diskutovaného New World Order (Nový svetový poriadok)?Po teroristických útokoch sa po krátkom čase začali na internete objavovať rôzne videá a fotky zachytávajúce hrôzostrašné momenty. Medzi zverejnenými videami sa nachádza aj nahrávka francúzskeho reportéra, ktorá zaznamenala dianie pred divadlom Bataclan. Práve tento záznam mal vyvolať v ľuďoch zlosť, hnev, ale najmä strach.

V prvom rade – nezdá sa vám zvláštne, že zakaždým, ak sa stane nejaký teroristický útok, vždy je zverejnené video v nízkej kvalite? Žijeme v 21. storočí a francúzsky reportér, ktorý by za normálnych okolností disponoval kamerou za tisíce eur s najvyššou kvalitou zverejní nahrávku natočenú na úrovni priemerného mobilného telefónu. Predsa však vo videu nemožno prehliadnuť, ako dokáže žena visieť na parapete okna tak neuveriteľne dlhú dobu, a to dokonca aj na jednej ruke. Rovnako je zvláštne, že z koncertnej sály je počuť hlasitú streľbu, no napriek tomu v jej bezprostrednej blízkosti stojí žena s kávou v ruke, ktorá sa tvári, ako keby sa nič nestalo. No a v neposlednom rade je nepochopiteľné, že žena ležiaca na ceste pred vstupnou halou sa počas celej doby pohybuje iba zo strany na stranu a až po neuveriteľne dlhej dobe sa snaží prostredníctvom telefónu privolať pomoc. Navyše na internete nie je ani jedna fotka alebo video od miestnych ľudí, ktoré by tam za normálnych okolností určite boli.

Čo myslíte, boli teroristické útoky skutočné alebo sme sa stali obeťami dobre zorganizovaného podvodu? Hrozí nám v budúcnosti nastolenie nového svetového poriadku, aby nás naše vlády mohli lepšie ochrániť alebo je to iba púha konšpirácia?

Foto: buzzfed