Máme dobré správy pre všetkých fanúšikov UFO. Vyzerá to tak, že naozaj vo vesmíre nie sme sami! Pozor, nenarážame teraz na tvrdenia nejakých konšpiračných webov a bláznov. O existencii inteligentného života mimo našej planéty sú presvedčení ľudia vo vysokých armádnych funkciách.

Luis Elizondo je bývalý šéf tajného programu v americkom Pentagone zaoberajúci sa UFO. Pre CNN na rovinu povedal, že majú mnoho dôkazov o „stíhačkách“, ktorých charakteristika nezodpovedá žiadnej americkej ani akejkoľvek inej vojenskej technike na svete. „Osobne verím, že máme veľa presvedčivých dôkazov o tom, že nemusíme byť sami,“ povedal.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Druhým odvážlivcom, ktorý sa nebál na verejnosti prehovoriť o UFO, je dôstojník vo výslužbe a pilot bojových stíhačiek David Fravor. V roku 2004 jeho bojové lietadlo zreteľne zachytilo lietajúci objekt pri pobreží Kalifornie a podľa všetkého nebol z našej planéty. Kompetentných o tejto udalosti kontaktoval už pred 13 rokmi, zatiaľ bez výraznej oficiálnej odozvy. Ako sám povedal „Nebol som šialený, nebol som opitý a ani na drogách, nebol som unavený, v noci som mal dostatočne dlhý spánok a bolo to počas jasného dňa“.

Video zachytáva stret medzi bojovou stíhačkou a UFO

Rozhovor s Davidom Fravorom

Zdroj: maxim.com | cnn.com | Foto: YouTube.com