Na úseku diaľnice M5 pri britskom Wednesbury došlo k bitke medzi vodičmi priamo na ceste. Arogantný šofér Volkswagenu myšičkoval medzi autami a neobťažoval sa použiť smerovky.Muž na diaľnici M5 v UK začal opakovane myšičkovať pomedzi autá a neobťažoval sa pritom ani raz použiť smerovky. Pracovníka cestnej údržby, ktorý šoféroval vozidlo rovno za ním, to vytočilo a neváhal si to ísť vydiskutovať s arogantným šoférom ručne stručne. Vystúpil z auto a začal mužovi v druhom aute nakladať.

Bohužiaľ, nakoniec dostal sám úder, ktorý ho poslal k zemi, a tak sa radšej do ďalšej bitky nepúšťal. Video sa podarilo natočiť mužovi menom Joe Mather pomocou kamery na palubnej doske: “Iba som sa neveriacky díval, čo sa predo mnou odohráva. Vodič Volkswagenu predbiehal bez smeroviek niekoľkokrát a rovnakým spôsobom sa dostal aj cezo mňa,” uviedol pohoršený svedok incidentu. Ten má teraz poznávaciu značku vozidla nebezpečného blázna a na sociálnych sieťach je o ňu nemalý záujem. Chlapi, ktorí sa zrejme môžu pochváliť lepšími boxerskými schopnosťami, by totiž odvážneho cestára radi pomstili a poriadne drzému vodičovi naložili, aby sa naučil opäť šoférovať.

Zdroj: Youtube, dailymail.co.uk | Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.