Vitálna dôchodkyňa z Birminghamu je živím dôkazom toho, že vek je len číslo. 78-ročná žena sa totiž vymyká z davu dôchodcov, ktorí s každou bolesťou v nohe odchádzajú do nemocnice. A hoci musela byť privolaná záchranka aj k tejto žene, ako nepríjemnosť to rozhodne nebrala. Norma Clarková trávila popoludnie so svojím 25-ročným vnukom. Deň ako každý iný ovplyvnila nepríjemná situácia, kedy sa starej žene z nosa začala valiť krv. Mladík neváhal a zavolal svojej starej mame záchranku. Hoci sa Norma najskôr prevozu do nemocnice bránila, napokon sa dala nahovoriť a do záchranárskeho auta predsa len nastúpila.

To, čo spustila, ale nik nečakal. Vitálna dôchodkyňa totiž stále prekypovala pozitívnou náladou a svojmu vnukovi predviedla rapovú pieseň, ktorú sama zložila, a tak rada si ju spieva. Jej podanie pritom môže pokojne súperiť so zvučnými menami svetového rapu. Vrátane slovenského Foku me, ktorý sa prednedávnom prezentoval vo svojej domovine.

Zdroj: Youtube.com | Foto:  theboltonnews.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.