Nový trailer Angry birds, vo voľnom preklade nas*ané vtáky, vás určite navnadí na túto vtipnú rozprávku.Ak poznáte hru s rovnomenným názvom, nemusíme vám asi vysvetľovať, aký terapeutický účinok má na človeka, ak môže škodoradostne zbúrať doupě zelených prasiatok, ktoré neustále kradnú vtákom ich vajíčka. Do kín sa teraz chystá nová animovaná rozprávka Angry birds, kde ale bude angry viac-menej len niekto. Vták s menom Red a extra hrubým obočím. Ten to medzi ostatnými vôbec nebude mať ľahké a bude musieť čeliť svojmu hnevu, výsmeškom a trapasom každodenného života. Nakoniec ale odhalí prichádzajúce prasiatka, ktoré sa už chystajú na svoj lov vajec.

Producent John Cohen sľubuje zodpovedanie hlavnej otázky – prečo sú vlastné tie vtáky také nahnevané? – so slovami: „ Toto je pôvodný príbeh, ktorý vysvetlí, ako vlastne vznikol konflikt medzi vtákmi a malými zelenými prasiatkami.“

Réžiu majú na starosti Fergal Reilly a Clay Kaytis a veľkú dávku humoru sľubuje najmä scenár v podaní Jona Vittiho, ktorý stojí aj za napísaním slávnych Simpsonovcov. Do amerických kín doletí Red s kamošmi 20. mája 2016 a vy sa zatiaľ môžete pobaviť na najnovšom traileri. Sľubujeme, že scéna s pitím vody z jazera bude pre vás poučná.:)

angry birds trailer

angry birds trailer

angry birds trailer

angry birds trailer

Zdroj Foto: Comingsoon.net, Youtube.com