Už sme vám ukázali slečnu, ktorá prekvapila nadržaných beachboyov svojim pokladom medzi nohami, teraz prichádza ďalšia, krajšia a ešte s väčším náradíčkom!Predstavte si, že by vás na ulici oslovila poriadna bomba, dohodla by sa s vami na stretku a keby vyťahovala svoj telefón, zrazu by sa jej v obtiahnutých sexy kraťaskoch rysovala objemnejšia hadica, ako je pravdepodobne tá vaša. Zasmiali by ste sa? Mali by ste jej, či vlastne jemu, chuť prid*bať? Alebo by ste boli z takéhoto prekvapka celý natešený?

Slečne z nasledujúceho videa sa podarilo stretnúť rôznych týpkov a veru niektorých jej viditeľne prekrvený pohlavný orgán aj rozrajcoval. Prank je to v skutku vydarený, vyzývame teda Expl0iteda, aby sa na niečo podobné podujal aj on. Bolo by zaujímavé sledovať reakciu slovenských mužov. :D

Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.