Naraziť na túto neľútostnú príšeru v tmavej uličke, odhodíme peňaženku a utekáme čo nám sily stačia. Predstavujeme vám človeka, ktorého keď nahneváte, bude s vami zle-nedobre. Málokto ale vie, aké tajomstvo bojovník Jérôme Pina skrýva!

Jérôme Pina zdieľa pravidelne so svojimi fanúšikmi motivačné videá z prostredia svojho tréningu. Jedno video sa ale, nepochybne, stalo výnimkou. Video, v ktorom je prezentovaná nadľudská sila, mršnosť a výbušná energia. Pri jeho pozretí si väčšina z vás povie, že tento muž nie je človek.

Myslíte si, že Jérôme Pina vyplieska v klietke každého súpera? Budete prekvapený, ale skutočnosť je úplne iná. Jérôme totiž nie je žiadny profesionálny MMA zápasník, dokonca na YouTube nenájdete žiadne video z boja, v ktorom by sa Jérôme nachádzal.

To, že tento pokojný bojovník nikdy nevstúpil do ringu, neznamená, že by ste mali jeho kvality podceňovať. Jeho životnou náplňou nie je mlátiť a boxovať do ľudí, ale motivovať fanúšikov pomocou svojich YouTube videí a obrázkov na facebookovej fan page. Tieto príspevky slúžia na to, aby si ľudia zlepšili svoju osobnosť a začali so sebou niečo robiť, či už po fyzickej alebo psychickej stránke. Zároveň treba podotknúť, že Jeremy vedie aj úspešný život z hľadiska financií.

Jérôme Pina, MMA Jérôme Pina, motivačné video,

Jérôme Pina, úspešný život motivácia Jérôme Pina, Jérôme Pina R8, čierna R8

Jérôme Pina, úspešný život, MMA motívácia, Jérôme Pina MMA motivation

Jérôme Pina MMA, Jérôme Pina, MMA motivácia, MMA motivation, motivačné videá

Zdroj: Ratchetfights.org | Foto: YouTube.com, Facebook.com