Slovenská marketingová scéna azda ani komentár nepotrebuje. Častokrát treťotriedne žarty, ktoré v reklamných spotoch môžeme nájsť, striedajú aj nepochopiteľné skraty známych osobností. Podobne, ako je to aj v prípade Adely Banášovej, na ktorú sa po najnovšom zniesla vlna kritiky. Ťažko povedať, čo to vlastne Adela propaguje, každopádne v reklamách určených pre širokú verejnosť skutočne neočarí. Naopak, svojou (aj keď dokonalou) nemčinou rozvírila vody diskutérov, ktorí sa teraz nevedia zhodnúť na tom, aký produkt to vlastne známa moderátorka propaguje. Kým jedni hovoria, že by malo ísť o technologického giganta Samsung, iní si myslia, že za všetkým je jedna zo slovenských jazykových škôl.

Adela vystúpila v dvojici klipov, v prvom z nich sa najskôr nepochopiteľne poklonila pred kostolom, pričom následne spustila svoju recitáciu, v tom druhom to zasa skúša rapom priamo pred prezidentským palácom v Bratislave.

Adela a jej recitácia

Banášovej rap pred palácom

Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.