9-ročného mudrlanta zo Škótska zrejme nudné prázdniny a túžba po internetovej priazni prinútili k totálnej šialenosti. Zjedol jednu z najštipľavejších papričiek na svete Carolina Reaper a ako inak, skončil zle-nedobre.Pikachu Pokemon je prezývka odvážneho školáka, ktorý sa rozhodol vyskúšať zjesť poriadne štipľavú papričku Carolina Reaper. Očividne si myslel, že to bude malina a pálivú chuť zaženie pohárom mlieka. Aj keď je pravda, že si mladý muž vopred naštudoval, aké nebezpečenstvá a riziká na neho môžu číhať po jej prehltnutí, na čo upozornil aj v samotnom videu, v jeho rozhodnutí ho to neovplyvnilo.

Bohužiaľ, nakoniec papričku vložil do úst a začal prežúvať. Hrdinsky výraz začal z jeho tváre pomaly, ale isto miznúť. V pozadí počuť aj mužský hlas patriaci Pokemonovmu dedkovi, ktorý na jeho výkrik „páli to!“ reagoval otázkou „ty si to prehltol?“.

Video skončilo s otáznikmi a nikto nevedel, ako celá situácia vlastne dopadla, preto sa v komentároch nahromadilo množstvo zvedavých otázok. Chlapec na ne dodatočne odpovedal, že musel ísť do nemocnice. Následne natočil nadväzujúce videá, v ktorých objasňuje následky zjedenia pálivej papričky. Prezradil, že po vypnutí kamery mu začali neskutočne slziť oči, ústa s hrdlom boli v jednom ohni a žalúdok mu tak horel, ako keby v ňom sídlil satan.

Poviete si, že človek sa učí na vlastných chybách, no budúci štvrták prezradil, že by podobnú hlúposť spravil opäť, ak by mu to malo na jeho Youtube kanál prilákať viac divákov. Bol totiž nadšený z toho, ako ľudia na video reagovali a ako ho komentovali.

Do konca letných prázdnin ostáva ešte mesiac, snáď to prežije!

Video, ktoré Pokemon zverejnil po “papričkovom incidente”:

Foto: Youtube