Cristiana Ronalda pozná takmer celý svet. Fantastický útočník obliekajúci dres Realu Madrid je futbalovou hviezdou č.1, avšak pre tento moment sa z neho stane hviezda filmová. Portugalský rodák zverejnil krátky trailer na svoj film, ktorý zaznamenáva detaily z jeho súkromného ale aj verejného života. Film nesie prostý názov “RONALDO”.30 ročný Cristiano Ronaldo umožnil filmovému štábu neobmedzený prístup do jeho súkromného ako aj verejného života dlhých 14 mesiacov. Jeho výsledkom je dokument, ktorý sa bude premietať po celom svete!

Krátky dvojminútový trailer zachytáva Ronalda na futbalovom ihrisku, ale aj mimo neho. Poukazuje na jeho ťažký život v detstve, aké prekážky musel prekonávať, aby sa mu mohol splniť jeho sen byť najlepším futbalistom na svete.

Cristiano Ronaldo v detstve
Cristiano Ronaldo zametá, len aby potom mohol opäť hrať futbal

Trailer ďalej zachytáva Ronalda nielen ako futbalovú hviezdu, ale aj ako milujúceho otca, ktorý by chcel dopriať svojmu synovi Juniorovi všetko, čo on v detstve nemohol mať.

Cristiano Ronaldo a syn Junior
Cristiano Ronaldo a syn Junior pri spoločnej večeri

A v neposlednom rade môžeme vidieť aj Lionela Messiho, ktorého média s obľubou označujú ako jeho najväčšieho rivala, avšak v skutočnosti je to všetko úplne inak.

Ronaldo vs Messi
Cristiano Ronaldo a Lionel Messi počas EL Clásico

Film bol natočený tvorcami ďalších skvelých dokumentov ako “Senna” či “Amy”, preto môžeme očakávať skutočne veľkú kvalitu.

Slová Cristiana Ronalda iba podčiarkujú úprimnosť a jedinečnosť dokumentu:Týmto dokumentom chcem všetkým fanúšikom objektívne ukázať, aký naozaj som. Myslím, že ľuďom sa bude tento dokument páčiť, pretože nie je fiktívny alebo zmanipulovaný, je to niečo skutočné.”

Film má naplánovanú premiéru 9. novembra v Londýne, kde bude aj samotný Ronaldo.

Foto: Youtube