Čoraz viac sa aj u nás zvyšuje výskyt takzvaných umeliek. Nie, nie sú to frajerky umelcov či návštevníčky rovnomennej krčmy. Ide o dievčatá s perami, ktoré im môže závidieť ľubovoľná postavička z animovaného seriálu Káčer Donald. A ich prsia? Plagát Pamely Anderson z našich pubertálnych čias by sa od závisti odlepil zo steny. Takto ďaleko (či hlboko) je dnešná estetická chirurgia aj na našom malom území republiky Slovenskej.A aj keď niektoré z rodu umeliek sú naozaj ukážkovým produktom viac či menej vydarenej práce plastických chirurgov, je to, dajme tomu, ešte stále v norme. Na svete totiž existuje ešte jedna čeľaď tejto odrody. Hovoríme im pracovne barbiny. Aj keď ich tak ani nemusíme nazývať, ony totiž naozaj ako známa bábika od ešte známejšieho výrobcu detských hračiek vyzerajú.

Prvenstvo vo svete živých Barbie si vyslúžila Ukrajinka Valeria Lukyanová, a to nielen bábikovskou tvárou, ale aj nereálne vyzerajúcou postavou, ktorú sme dovtedy videli len na plastových hračkách. 170 cm vysoká modelka má silikóny, široké boky a pás s obvodom 48 cm.

um 1

Valeria svojou podobou ovplyvnila aj kamarátku menom Alina Kovalevskaya, ktorá si zrejme jedného dňa povedala, prečo by malo mať mesto Odessa len jednu živú Barbie, keď ich môže mať rovno dve! A tak sa aj stalo. To, že si o sedem rokov staršiu kamošku pohnevala, jej absolútne nemusí prekážať, keďže má svoju skupinku nadšencov, ktorí ju sledujú na ruskej sociálnej sieti VK, kde ju zavaľujú žiadosťami od autogramu až po ruku. Rozprávková postavička sa od kolegyne líši napríklad aj tým, že študuje psychológiu, chce mať vlastné deti a čaká na svojho vyvoleného.

um 2

Tým by mohol byť aj ďalší prípad z kruhu ľudí, ktorí svojím vzhľadom pripomínajú Marťanov z planéty Mattel. Jeho meno je Justin Jedlica. Upozorňujeme na jeho priezvisko, je totiž slovenské  ̶  Justinovi rodičia sú z Bratislavy! Chlapec sa však už narodil v New Yorku. K podobe Kena sa začal približovať ešte v puberte, keď sa snažil veľa cvičiť, aby mal svalnatú postavu. Vzhľadom na to, že je štíhly a vysoký, sa mu to akosi nedarilo. Rozhodol sa preto skúsiť implantáty, ktoré si nechal voperovať komplet do celého tela. Takže to, čo majú ženy vložené v hrudníku, má on na pleciach, v bicepsoch, tricepsoch, na zadku, stehnách… Skrátka, jeho telo podstúpilo viac ako 140 operácií, ktoré ho vyšli na 120 000 eur. To, že ho ľudia prirovnávajú ku Kenovi, mu nesmierne lichotí, pretože tohto plastového pandrláčika, ktorého obdivujú päťročné dievčatká, on sám považuje za ideál krásy. Takže Justin si myslí, že v živom vydaní je práve on ten, ktorého by mali obdivovať ženy a v jeho prípade aj muži z celého sveta. Nás sa to ale určite netýka, pri pohľade na jeho fotky sa nám vracia obed hore krkom.

um 3

Opäť sa vrátime do Ukrajiny, kde sa živé Barbie objavujú rýchlejšie ako funkciou Copy vo Photoshope. Ďalšou je len šestnásťročná Lolita Richiová, ktorá sa svojím výzorom od už spomínaných kolegýň veľmi neodlišuje. Napriek tomu, že pôsobí umelo a pripomína vyššie menovanú bábiku, táto šestnásťročná dievčina tvrdí, že nemá za sebou žiadnu plastiku a jej vizáž je úplne „prirodzená“. Výnimočná je azda aj tým, že sa s bábikami nikdy nehrala a voľné chvíle trávila s chalanmi. Teraz zrejme prišiel čas na kompenzáciu. Skromnosť a sebavedomie tejto puberťáčke s vyplešteným očami ani zďaleka nechýba. Myslí si, že je dokonalá od prírody.

um 4

Zaujímavým prípadom je sedemnástka Palermo, známa ako Venus Angelic. Tá sa už niekoľko rokov štylizuje do rozprávkovej postavičky vystrihnutej z japonských animovaných seriálov či komixov. A čuduj sa svete, jej rovesníčky ju za to obdivujú čo má za následok, že každým dňom k nej pribúdajú nové živé bábiky s rovnakým neľudským, seriálovo-komixovým výzorom.

um 5

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)