Jednou z nájznámejších veštkýň je nepochybne balkánska jasnovidka Baba Vanga. Úspešnosť jej predpovedí atakuje hranicu 85 % a väčšina z nich bola až strašidelne presná. Pred smrťou nám zvestovala aj jasnú predpoveď o tom, ako dopadne vojna s ISIS. A s našou rodnou Európou to vôbec nevyzerá dobre…Baba Vanga, vlastným menom Vangelia Pandeva Dimitrova, sa narodila v dedinke nazývanej Strumica na území dnešného Macedónska ešte v roku 1911. Za tak trochu záhadných okolností prišla počas veľkej búrky o zrak a od tých čias začala trpieť vidinami, ktoré až desivo presne opisovali budúcnosť celého ľudstva. Baba Vanga umrela 11. augusta 1996, no zanechala nám po sebe množstvo predpovedí, pričom v jednej z nich sa zmieňuje o celosvetovom konflikte zapríčinenom prílevom imigrantov do krajín Európy.

Schránka 03

Masívny celosvetový konflikt má vypuknúť už tento rok a skončiť by sa mal až v roku 2043! Nuž, podľa Baby Vangy sa našinci skutočne nemajú na čo tešiť. Celá západná kultúra tak, ako ju poznáme zanikne, v Ríme bude vyhlásený chalifát a Európu pohltí Islam.

Schránka 04

Prečítajte si tiež:
ISIS prehovoril k Európanom: “6 dôvodov, pre ktoré vás nenávidíme!”

 

(Chalifát – Úrad, hodnosť chalifa alebo územie ním spravované. Ide o islamskú náboženskú formu vlády, ktorá spája v jednej osobe politického a náboženského vodcu. Chalífa je politickým aj náboženským nasledovníkom proroka Muhammada, pozn. autora.)

Zdroj/Foto: Denník News, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!