Verte tomu alebo nie, ale podľa čínskych taoistov (čínske náboženstvo) môžu črty tváre mužov a žien naznačiť, ako dokonale do seba zapadnú ich pohlavné orgány. Tí Číňania sú teda prešpekulovaní.Poďme sa teda pozrieť, ako títo čínski filozofi používali tvárové črty pri párovaní žien a mužov, aby si po intímnej stránke čo najlepšie sadli. Samozrejme, tieto poznatky sa používali aj pri odhadoch proporcií mužských orgánov, ale viac menej hlavne pri ženských, keďže sa zväčša vyberala vhodná žena pre zvoleného muža. Pretože pre niektoré kultúry je veľmi dôležité, aby mužské náčinie presne zapasovalo do toho ženského, čím sa dosiahne maximálny komfort a potešenie z intímneho spojenia.

ženy a ich lono

Čo hovoria tvárové črty ženy o jej intímnych partiách?

Ak má žena malé ústa a krátke prsty, bude mať aj malú a krátku pošvu.

Ak má žena veľké a silné pery, jej poklad medzi nohami bude tiež široký a silný a ak má široké a úzke pery jej pošva bude hlboká a úzka.

Ak má žena hlboko zapadnuté oči alebo ak má úzke a tenké očné viečka, jej pošva bude hlboká a naopak žena s vypuklými očami (okaňa) a silnými mäsitými viečkami bude mať krátku pošvu.

Ženy s veľkými a vlhkými očami budú mať vlhkú vagínu, platí čím väčšie oči, tým väčšia pošva.

Krátkozraké ženy vraj majú podľa taoistických expertov hlbokú pošvu, dokonca čím silnejšia krátkozrakosť, tým hlbšia vagína.

Našpúlené a vyčnievajúce pery alebo vyčnievajúce čeľustné kosti signalizujú elastickú pošvu, ktorá bude navyše vlhká, teplá a mäkká. Takéto ženy majú vraj lono, ktoré počas styku vibruje a chveje sa, preto sa jej hovorí aj “hovoriaca pošva”.

Húževnaté ženy, ktoré prejavujú nedostatok emócií majú vraj pevnú, ale suchú pošvu.

Žena s úzkou tvárou a čeľusťou bude mať malé a krivé lono. Čím užšia tvár, tým krivšie lono, čo znamená, že žena potrebuje muža s dlhým a chudým prirodzením.

Ak má žena úzke čelo a plochý nos bude mať krátku a širokú pošvu.

Žena s vystúpenými lícnymi kosťami by mala mať veľmi hlboké lono a zároveň silné prejavy vášne.

Jamky v lícach znamenajú, že žena má krátku pošvu.

b

 

Záver?

Číňania a ich kultúrne zvyky sú veľmi špecifické. Tieto poznatky z taoistického náboženstva alebo filozofie sú len základom, existuje vraj ešte mnoho ďalších kombinácií, podľa ktorých sa vyberali tie správne ženy pre mužov. Ťažko povedať, koľko pravdy sa v týchto základoch skrýva a či sa to vôbec hodí aj na ženy z iných kontinentov, keďže stavba žien z Číny a napríklad z Európy je zjavne odlišná. Ale otestovať si to môžete.:)

Zdroj: Peprimer | Foto: Pixabay

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Petra
Obyčajný človek neustále posúvajúci hranice svojich možností. Má však určitý strop, ktorý vraj neprekročí. Ale, ako hovorí: Nič nie je isté a preto, nikdy nehovorím nikdy, radšej volím slovíčko možno.